TRY  
Türkçe  
 

Transfer Koşulları

İnternet sitemizden ya da çağrı merkezimizden rezervasyon yapanlar genel koşulları ve kuralları kabul etmiş sayılırlar.
 
Transfer ücreti   gelişte nakit  ile ödeme olarak seçmiş olduğunuz para birimiyle sürücümüze yapabilirsiniz.
 
Onaylanan her rezervasyon formunuzdaki fiyatlar ile transfer hizmetini yapmayı taahhüt ederiz.
 
İnternet sitemizden yapılan hizmeti satın alma işlemi, firmamız tarafından gönderilecek konfirme e-postası ile kesinlik kazanmaktadır.
 
İnternet ortamından kaynaklanan e-postaların iletilmemesi, geç iletilmesi veya eksik olarak iletilmesine ilişkin mesuliyet kabul etmemektedir.
 
Böyle bir durumda lütfen bizimle lütfen telefon ile iletişim kurunuz.
 
Transfer saatinde, yerinden ya da uçak saatlerinde oluşabilecek değişiklikler tarafımıza e-posta ya da telefonla iletmesi gerekiyor.
 
Rötarlı uçak inişlerinde süre ne olursa olsun ekstra bir bir ücret talebinde bulunulmayacaktır.
 
Eğer evcil hayvan taşınacak ise evcil hayvanların kafesinde taşınması gerekiyor.
 
İç hat uçuşlarınızda 1 saat, Dış hat uçuşlarınızda 2 saat önce havalimanında bulunmanız gerekiyor.
 
Yasalar gereği araçlarımızda tütün, sigara ve alkol içilememektedir.
 
Bebek koltukları rezervasyon esnasında belirtilmediği takdirde araçlarımızda bulunmayacaktır. ( Bebek koltuğu bedava dağıttığı olarak sağlanacaktır).
 
Yasalar ve şirket politikamız doğrultusunda araçta bulunan çocuk ya da bebek koltuklarının misafirlerimiz tarafından bağlanması gerekiyor. Aksi takdirde herhangi bir sorumluluk kabul edilmeyecektir. Şoförlerimiz size teknik anlamda sözlü destek vereceklerdir.
 
Kişi sayısına göre araç seçimi yapılması gerekiyor. Seçilen aracın kapasitesi dışında ki yolcular taşıma kanun gereği taşınmayacaktır.. Yolcu sayısı hesaplamasında çocuk ya da bebek toplam sayıveyahil edilmesi gerekiyor. Araçlarımızda bulunan sigortalar araçların kapasitesine göre yapılmaktadır.
 
Seçmiş olduğunuz aracımızın herhangi bir nedenden dolayı gelememesi durumunda sizlere aynı kategoride ya da bir üst kategoride araç gelmesi söz konusu olabilir.
 
Rezervasyon formunda bilgilerinizi tam ve eksiksiz doldurması gerekiyor.
 
Lütfen telefonunuzu ve email adresinizi eksiksiz ve doğru girdiğinizi lütfen kontrol ediniz. aksi halde karşılaşılacak problemlerden firmamız sorumlu tutulamaz.
 
Transfer fiyatlarımız kişi başı değil araç başı  için geçerlidir..
 
Bagajlarınızı araçlarımıza yerleştirilirken lütfen sayısının tam ve eksiksiz olmasının kontrolü  yapınız. Personellerimiz bagajların taşınmasında sizlere daime yardımcı olacaklardır. İnternet sitemizde belirtilen araç bagaj kapasitenin üzerinde ki bagajlar araçlara kabul edilmeyecektir.
 
Rezervasyon sırasında bildirilmeyen tekerli sandalye, bisiklet, elektrikli bisiklet, sörf tahtası, kayak takımı ve golf çantaları araçlara kabul edilmeyecektir.
 
Havalimanlarında sizleri çıkış kapısında, karşılama ekibimiz ya da sürücümüz tarafından rezervasyonunuzda belirtilen karşılama isminiz yazılı olduğu bir tabela ile yapılmaktadır.
 
İnternet sitemizde belirtilen fiyatlara araç, sürücü, yakıt, otopark ve otoban ücretleri dahildir.
Ödeme Yöntemleri
https://www.transfertoalanya.com/ © 2022 - Tüm Hakları Saklıdır -