TRY  
Türkçe  
 

Hakkımızda

Hakkımızda

Yılların getirdiği tecrübe, konforlu transfer hizmeti…

Transfer to Alanya, transfer hizmetinde konforu ve güvenilirliği tatmak isteyen ve bu bağlamda online mecralar üzerinden tedarikçi ile sorunsuz bir iletişim kurma hedefi olan kitlenin hedef ve isteklerine kavuşmasını mümkün kılan bir girişimdir. Hizmet sunmaya başladığı, mevcut sektörüne adım attığı ilk andan günümüze kadar gerek yurt dışından gerekse de yurtiçinden müşterilerine sorunsuz ve zahmetsiz bir hizmet sunan Transfer to Alanya, Antalya’da bulunan havalimanı ve otellere hizmet vermektedir.

Hedef kitlesini özümseyen ve bu özümseme sonucunda her kitleye hitap edebilecek hizmetler sunan Transfer to Alanya, ekonomik sınıftan lüks sınıfa kadar çeşitli hizmetler sunan araç skalasına sahiptir. Zaman geçtikçe ve hizmet sunduğu alandaki deneyim ve müşteri kitlesi arttıkça araç filosunu genişleten ve bu sayede konfor dolu hizmeti daha fazla kişiye ulaştırmayı mümkün kılan firma, verdiği her hizmeti ilk günkü heyecan ve titizliği ile sunmaktadır.

Araçların her biri, uzmanlığı test edilmiş olan şoförlerce kullanılmaktadır. Bu bağlamda araç içi dizaynı ile konforu maksimize etmeyi amaçlayan Transfer to Alanya firmasının, bu amacını sürücü uzmanlığı ile desteklediğini söylemek de mümkündür. Buna ek olarak, araç iç dizaynında kişiye günlük yaşamında gerekli olacak ekipmanlar sunulmakta, bu sayede konfora ek memnuniyetin maksimize edilmesi de sağlanmaktadır.

Şeffaf bir firma yapısını ve çalışma yöntemini benimseyen, attığı her adımı müşteri memnuniyeti odaklı atan firmanın araçları ile ilgili gerekli olabilecek bilgilerin tamamı web sitesi üzerinde mevcuttur. Kişilerin, araç seçme özgürlüleri ile birlikte gerekli özellikleri incelemeleri ve bu özellikler doğrultusunda seçim yapma imkanı mevcuttur.

Attığı her adımda kreatif bir yaklaşım sergileyen firma, araç tasarım ve donanımlarına ek çalışma şekillerinde de iyileştirmeye giderek 7 / 24 hizmet imkanı sunmaktadır. Uçağı olan ve bu bağlamda karşılanmak isteyen Transfer to Alanya müşterilerinin, saat fark etmeksizin hizmet talebinde bulunmaları mümkündür.

İletişime firma ve müşteri bazlı olarak önem veren Transfer to Alanya, müşterilerinin yüzlerinde bir gülümseme yaratabilmek için öncelikle çalışanlarının yüzlerinde gülümseme yaratılması gerektiğinin bilincindedir. Bu sebeple aile olma olgusu çerçevesinde hizmet sunan firmada, kurumsallığın geri plana atılmadığını söylemek de mümkündür.

 

Ödeme Yöntemleri
https://www.transfertoalanya.com/ © 2022 - Tüm Hakları Saklıdır -