TRY  
Türkçe  
 

Manavgat Şelalesi Turu

Yayınlanma Tarihi: 27/09/2021

   Manavgat Şelalesi Turu

Ülkemizin en fazla turist ziyareti yapılan, tabii güzellikleri ve turistik faaliyet yatırımlarıyla dünyaca ün kazanan şehri Antalya; sahip olduğu bu ünü yoğun olarak tabiat harikalarına borçludur.

Manavgat Şelalesi, şehirdeki en ilgi çekici ve en verimli doğal kaynaklar arasında yer almaktadır. 72 km uzunluğuyla, sayısız yer altı kaynak suyunu besleyen rotası ve falezlerden dökülen şelalesiyle Manavgat Nehri, binlerce hayvan türü için de yaşam kaynağıdır. Torosların tabii güzellik gezisini Manavgat Şelalesi turu ile taçlandırmak isteyen ziyaretçiler bölgeye akın etmektedir.

Transfer to Alanya, tur düzenleyen şirketler de dâhil olmak üzere ulaşım ve transfer hizmetlerinde bölgenin en çok tercih edilen firmasıdır. Sahip olduğu prestijin temel dayanağı, ulaşım ve transfer hizmetlerinde müşteri memnuniyeti odaklı çalışması ve donanımlı araç/personel desteği sağlamasıdır. Bu özellikleri sayesinde firmamız aracılığıyla bölgedeki ulaşım ihtiyacını karşılayan ziyaretçiler, sonraki tatil planlamalarında tekrar firmamızı tercih etmektedir.

Özellikle turistik tur faaliyetlerinde zamanlama ve konfor odaklı ulaşımın getirdiği avantajlar bulunmaktadır. Çünkü gün içinde çeşitli noktaları ziyaret etmek ve birbirine uzak bölgelere dahi güvenli ve rahat şekilde ulaşmak, Manavgat Şelalesi turu gibi girift tur faaliyetlerinin kalitesini artırmaktadır. Aynı zamanda havalimanı transfer hizmetlerinde de zaman ve konfor odaklı hizmet veren firmamızın, hizmet paketleriyle sunduğu avantajlar şu şekildedir:

  • Havalimanı karşılama ve tur sonrası dönüş hizmeti
  • Bagaj taşıma ve belirlenen lokasyonlara teslim hizmeti
  • Ultra lüks iç dizaynı ve konforlu tasarımıyla son model araç temini
  • Kalabalık tur grupları için Vito araç hizmeti
  • Yabancı misafirler için tercüme ve profesyonel personel desteği hizmeti

Antalya’ya yapılan turistik gezi ve tatil planlamalarının önemli ihtiyaçlarından biri olan transfer ve ulaşım hizmetleri, Transfer to Alanya güvencesi ile ultra lüks imkânlar çerçevesinde gerçekleştirilmektedir. Vip transfer hizmetlerinde firmamızın yüksek tercih oranında en etkili unsurlardan biri de Manavgat Şelalesi turu da dâhil olmak üzere, tüm tur ve tatil planlamalarındaki ulaşımın makul fiyatlandırma oranlarına sahip olmasıdır.

Tur bölgesine ulaşım ve dönüş yolculuklarında, konforlu bir seyahat tecrübesi yaşamak isteyen ziyaretçilerin, transfer hizmetinde markalaşan firmamızı tercih etmeleri için mesleki donanıma sahip personellerimiz ve geniş araç filolarımızla hizmetlerimiz devam etmektedir.

 

Son Haberler

Manavgat Şelalesi Turu

   Manavgat Şelalesi Turu Ülkemizin en fazla turist ziyareti yapılan, tabii güzellikleri ve turist...

Devamını oku

Kaş Kekova Turu

   Kaş Kekova Turu Turkuaz Kent ismiyle, turizm camiasında ün salmış ilçelerimizin başında Antal...

Devamını oku

Olympos Antik Turu

Olympos Antik Kenti Turu Tarihi ve kültürel miraslar arasında yer alan antik kentler arasında, ülkemizi...

Devamını oku

Side Tur Gezisi

Side Turu Antalya’nın, dünyaca ünlü turistik merkezlerden biri olmasının temel sebebi yalnızca pl...

Devamını oku

Antalya Merkez Turlar

Antalya Merkez Turlar Alışılmış paket turların aksine, gezi planlarını kendi rotasında ilerletmek isteyen misafirler i...

Devamını oku
Ödeme Yöntemleri
https://www.transfertoalanya.com/ © 2022 - Tüm Hakları Saklıdır -