TRY  
Türkçe  
 

Kaş Kekova Turu

Yayınlanma Tarihi: 27/09/2021

   Kaş Kekova Turu

Turkuaz Kent ismiyle, turizm camiasında ün salmış ilçelerimizin başında Antalya-Kaş gelmektedir. Kaş’ta bulunan ve Kekova adı verilerin adacık şeritleri, her yıl yerli ve yabancı turist akınına uğramaktadır. Antalya’nın turistik faaliyetleri arasında, ziyaretçilerin en çok tercih ettiği gezi alanlarından biri olan Kekova, tabii ve turistik güzellikleriyle ilgi çekici bir bölgedir.

Seyahat planlamalarında havalimanı varışından itibaren tatili şekillendiren kriterlerin başında ulaşım ihtiyacı gelmektedir. Şehir içi ve ilçeler arası kritik noktalara düzenlenen gezilerin ulaşım planları, gün içinde yapılacak olan tüm faaliyetleri etkilemektedir. İyi organize edilmemiş gezi ve tur planları tatilde vaktin uzun süren ve rahatsız yolculuklarda harcanmasına sebep olabilir.

Transfer to Alanya; Kaş Kekova turu yapmak için bölgeye gelen misafirlerimizin havalimanından itibaren, ultra lüks imkânlarla yolculuk yapması için geniş araç filosuyla hizmete devam etmektedir.

Firmamız tarafından sunulan transfer hizmetleri sayesinde, Antalya’nın en sevilen ve en çok ziyaret edilen turistik bölgelerinin tamamına ulaşım, lüks araçlarla ve profesyonel personel desteğiyle gerçekleştirilmektedir. Bu sayede misafirlerimiz, seyahatleri boyunca ilçeler arası tüm tur faaliyetlerini diledikleri şekilde dizayn edebilmektedir.

Transfer to Alanya güvencesiyle havalimanından itibaren prestijli yolculuk yapmanın sağladığı avantajlar ve müşterilerimize sunduğumuz standart paket hizmetlerimiz şu şekildedir:

  • Havalimanı karşılama hizmeti
  • Bagaj taşıma hizmeti
  • Profesyonel personel desteği ve tercüme hizmeti
  • Kaş Kekova turu bölgesine ultra lüks araçlarla ulaşım hizmeti
  • Tur sonrası havalimanı, otel veya belirlenen adreslere dönüş hizmeti

Çeşitli bölgelerden tur için Kekova Adalar bölgesinde gelen ziyaretçiler, özellikle tur sonrası dönüş yolunda günün yorgunluğu veya bir sonraki durak için hazırlık sebebiyle ulaşım imkânlarında rahatlığı önemsemektedir. Bu kriterin her anlamda karşılanması adına firmamız maksimum memnuniyet politikaları çerçevesinde hareket etmektedir. Ultra lüks son model araç filomuz, her katılımcı sayısına uygun olacak şekilde dizayn edilmiştir. Fiyatlandırma politikalarımız, memnuniyet anlayışımız gereği misafirlerimizin avantajlı olacağı paketler içermektedir.

Kaş Kekova turu için yahut farklı turistik faaliyetler için Antalya’yı tercih eden tatilcilerin, tüm vakitlerini kaliteli değerlendirmesi adına yolculuk planlamalarını titizlikle yürütmesi büyük önem taşımaktadır. Bu kapsamda havalimanı karşılamasından itibaren, misafirlerimizin verimli bir zaman kullanımı gerçekleştirmesi için alana hâkim ve güvenli sürüş eğitimine sahip profesyonel şoförlerimiz, yolculukların vaktinde ve konforlu geçmesi adına tam mesleki donanıma sahiptir.

Son Haberler

Manavgat Şelalesi Turu

   Manavgat Şelalesi Turu Ülkemizin en fazla turist ziyareti yapılan, tabii güzellikleri ve turist...

Devamını oku

Kaş Kekova Turu

   Kaş Kekova Turu Turkuaz Kent ismiyle, turizm camiasında ün salmış ilçelerimizin başında Antal...

Devamını oku

Olympos Antik Turu

Olympos Antik Kenti Turu Tarihi ve kültürel miraslar arasında yer alan antik kentler arasında, ülkemizi...

Devamını oku

Side Tur Gezisi

Side Turu Antalya’nın, dünyaca ünlü turistik merkezlerden biri olmasının temel sebebi yalnızca pl...

Devamını oku

Antalya Merkez Turlar

Antalya Merkez Turlar Alışılmış paket turların aksine, gezi planlarını kendi rotasında ilerletmek isteyen misafirler i...

Devamını oku
Ödeme Yöntemleri
https://www.transfertoalanya.com/ © 2022 - Tüm Hakları Saklıdır -