TRY  
Türkçe  
 

Side Tur Gezisi

Yayınlanma Tarihi: 21/09/2021

Side Turu

Antalya’nın, dünyaca ünlü turistik merkezlerden biri olmasının temel sebebi yalnızca plajlarının eşsizliği değildir. Bu ünün büyük hissedarı, Alanya – Side sınırları içinde yer alan Antik Kentlerdir. Özellikle Side bölgesinde, Antalya’da bulunan Antik Kent varlığının %60’tan fazlası yer aldığı için, turistik gezi turları arasında en fazla tercih edilen organizasyonlar Side turu organizasyonlarıdır. Bu organizasyonlarda yerli ve yabancı uyruklu turistlerin, Alanya/Side bölgesinde faaliyet gösteren firmalar arasında; hem tur kalitesi hem de fiyatlandırma avantajları sebebi ile en yoğun ilgi gösterdiği firma Transfer to Alanya’dır.

Transfer to Alanya, bölgenin turistik tur faaliyetlerinde yerli ve yabancı misafirler tarafından en çok tercih edilen transfer firmasıdır. Profesyonel çalışma kadrosu ve hizmet kalitesi anlayışı ile havalimanı karşılama hizmetinden itibaren, tura katılan misafirlerin birinci sınıf yolculuklar yapması sağlanmaktadır. Firmamız bünyesinde bulunan transfer araçlarının tamamı iç dizaynı ve model çeşitliliği bakımından tur kalitesini artıran niteliklere sahiptir.

Side turu yapmak isteyen yabancı uyruklu misafirlerimiz için sunduğumuz tercüme ve tanıtım hizmetlerimiz ile hem tarihi ve kültürel tanıtıma katkı sunmakta; hem de tur faaliyetlerinin ultra lüks imkânlar dâhilinde gerçekleşmesini sağlamaktayız.

Firmamızın hizmete sunduğu turistik turlar dâhilinde, misafirlerimizin faydalanacağı imkânlar ve tur içeriği genel olarak şu şekildedir:

  • Havalimanı karşılama ve bagaj taşıma hizmeti
  • Tur öncesi havalimanından belirlenen lokasyona eşya teslimi
  • Side bölgesine ve turistik alanlara hâkim personel hizmeti
  • Yabancı misafirler için tercüme hizmeti
  • Tur sonrası misafirlerin dilediği lokasyonlara veya otellerine dönüş hizmeti
  • Tur sonrası Vip havalimanı transfer hizmeti

Side turu organizasyonuna katılan misafirlerimiz, katılımcı sayısına uygun olarak diledikleri aracı tercih etme hakkına sahiptir. Firmamızın geniş araç filosu sayesinde kalabalık gezi grupları da dâhil olmak üzere, her tur grubuna yetecek düzeyde araç temini sağlanmaktadır. Aynı zamanda uzun ve geniş araç modellerinin tamamı, iç dizayn ve kullanım hizmetleri bakımından A Class segmentte yer almaktadır. Bu sayede tur boyunca hiçbir yorgunluk hissetmeden kaliteli yolculuğun tadını çıkarabilir, profesyonel ekibimiz yardımıyla Side’yi yeniden keşfedebilirsiniz.

 

 

 

Son Haberler

Manavgat Şelalesi Turu

   Manavgat Şelalesi Turu Ülkemizin en fazla turist ziyareti yapılan, tabii güzellikleri ve turist...

Devamını oku

Kaş Kekova Turu

   Kaş Kekova Turu Turkuaz Kent ismiyle, turizm camiasında ün salmış ilçelerimizin başında Antal...

Devamını oku

Olympos Antik Turu

Olympos Antik Kenti Turu Tarihi ve kültürel miraslar arasında yer alan antik kentler arasında, ülkemizi...

Devamını oku

Side Tur Gezisi

Side Turu Antalya’nın, dünyaca ünlü turistik merkezlerden biri olmasının temel sebebi yalnızca pl...

Devamını oku

Antalya Merkez Turlar

Antalya Merkez Turlar Alışılmış paket turların aksine, gezi planlarını kendi rotasında ilerletmek isteyen misafirler i...

Devamını oku
Ödeme Yöntemleri
https://www.transfertoalanya.com/ © 2022 - Tüm Hakları Saklıdır -