TRY  
Türkçe  
 

Antalya Merkez Turlar

Yayınlanma Tarihi: 21/09/2021

Antalya Merkez Turlar

Alışılmış paket turların aksine, gezi planlarını kendi rotasında ilerletmek isteyen misafirler için ultra lüks araçlarla düzenlenen Antalya turları; Transfer to Alanya güvencesiyle hizmete sunulmaktadır.

Tarihi ve kültürel faaliyet alanlarına, gezi ve sit bölgelerine yönelik tur firmalarının hazırladığı, günün çok erken saatlerinde, hızlı göz atışlardan oluşan şehir turları artık turistik gezi severleri tatmin etmemektedir. Bu sorunun çözümünü, kişisel Antalya merkez turlar hizmetiyle firmamız müşterilerine sunmaktadır.

Hayal ettiği Antalya turunun rotasını kendi zevk ve merakına yönelik olarak oluşturmak isteyen, bu turun tamamını ultra lüks ulaşım imkânlarıyla ve uygun fiyatlandırma tarifeleriyle gerçekleştirme fırsatı bulan misafirlerimiz merkez turlarımızı sıklıkla tercih etmektedir. Dilediğiniz saatte, dilediğiniz buluşma veya karşılama noktasından başlatabileceğiniz bu turlar; tüm Antalya’yı kapsayabileceği gibi, seçtiğiniz ilçe gezilerinden de oluşabilmektedir.

Tur hizmetlerimizle sunulan avantajlar şunlardır:

  • Havalimanı ve otel karşılama hizmeti
  • Ultra lüks tasarıma sahip son model araç hizmeti
  • Profesyonel personel ve tercüme hizmeti
  • Belirlenen rotalar dâhilinde planlanmış tur hizmeti
  • Lüks imkânlarla hazırlanan programlarla makul fiyatlandırma imkânı

Antalya merkez turlar hizmeti ile kendi gezi rotalarını kendileri belirleyen misafirlerin; diledikleri ziyaret alanında, istediği kadar vakit geçirmesi mümkün olmaktadır. Hızlı tur paketlerinin aksine, 30’ar dakikalık tarihi eser turları yerine, eşsiz mekânlarda diledikleri kadar kaliteli zaman geçirebilirler. Bu süreç boyunca firmamıza ait geniş filo sayesinde, ultra lüks dizayna sahip araçlarla bir sonraki rotalarına kolayca ulaşabilirler. Havalimanına dönüş, otel dönüşü veya belirlenen lokasyonlara dönüş hizmeti, her katılımcı için ayrı ayrı planlanarak gerçekleştirilebilir.

Kalabalık gezi grupları için tur düzenleyen firmalar da, Antalya merkez turlar kategorisinde sunulan filo hizmetinden faydalanmaktadır. Firmaların, makul fiyatlandırma politikalarımız sayesinde kendi müşterilerine sunduğu tur deneyimi, hem kaliteli hem de hesaplı paketler haline gelmektedir. Antalya’nın tüm şehir içi alanlarına firmalarca düzenlenen turların büyük çoğunluğunda, Transfer to Alanya kalitesi ve ulaşım hizmeti tercih edilmektedir.

Bireysel tur rotaları veya firma turları dâhil olmak üzere, tüm Vip araç hizmetlerinde firmamız yetkilileri maksimum memnuniyet ilkesine dayalı bir çalışma düzenini benimsemektedir. Bu ilkeye bağlı olarak 7/24 iletişim ve randevu hattı, online iletişim kanalları ve halkla ilişkiler birimlerimiz müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak adına hizmet vermektedir. Ulaşımda konforun ve lüksün adresi Transfer to Alanya ile Antalya merkez turlar, turizm faaliyetleri arasında en çok tercih edilen etkinliklerdir.

 

Son Haberler

Manavgat Şelalesi Turu

   Manavgat Şelalesi Turu Ülkemizin en fazla turist ziyareti yapılan, tabii güzellikleri ve turist...

Devamını oku

Kaş Kekova Turu

   Kaş Kekova Turu Turkuaz Kent ismiyle, turizm camiasında ün salmış ilçelerimizin başında Antal...

Devamını oku

Olympos Antik Turu

Olympos Antik Kenti Turu Tarihi ve kültürel miraslar arasında yer alan antik kentler arasında, ülkemizi...

Devamını oku

Side Tur Gezisi

Side Turu Antalya’nın, dünyaca ünlü turistik merkezlerden biri olmasının temel sebebi yalnızca pl...

Devamını oku

Antalya Merkez Turlar

Antalya Merkez Turlar Alışılmış paket turların aksine, gezi planlarını kendi rotasında ilerletmek isteyen misafirler i...

Devamını oku
Ödeme Yöntemleri
https://www.transfertoalanya.com/ © 2022 - Tüm Hakları Saklıdır -