TRY  
Türkçe  
 

Gazipaşa Havalimanı

Yayınlanma Tarihi: 03/03/2021

Gazipaşa Havalimanı

Uçak yolculuklarının en önemli avantajı zamansal açıdan kazanç sağlamasıdır. Fakat havalimanlarının şehir merkezlerine olan uzaklığı sebebiyle, vardığınız yerde kalacağınız muhite ulaşım esnasında çeşitli sorunlar yaşayabilirsiniz. Bu dezavantajı ortadan kaldırmak için Gazipaşa VIP transfer hizmeti alırsanız; hem şehir içi yolculuklarınız için araç bulmakta zorlanmaz, hem de şoförlü hizmetler sayesinde tüm ulaşım hizmetlerinizi birinci sınıf yapma şansı elde edersiniz. Özellikle turistik ziyaretleriniz sırasında kalacağınız otel, gezmek istediğiniz bölgeler, turistik faaliyet alanları, alışverişiniz için mağazalar, çarşılar, yöresel kültürü yakından tanımanız için gitmeniz gereken yerlere dair en kaliteli hizmeti VIP transfer ile alabilirsiniz.

Uçaktan indiğiniz andan itibaren seyahatinizin sonuna dek, ulaşım sıkıntısı çekmeden siz ve aileniz için rüya niteliğinde bir seyahat geçirmeniz tarafımızca sağlanmaktadır. İster taşrada doğal güzellikleri ve geleneksel kültürü deneyimlemek istiyor olun; ister şehir merkezinde en popüler eğlence merkezlerinin tadını çıkarmak isteyin, tecrübeli ekip arkadaşlarımız ve lüks araçlarımız ulaşımınızı sağlamak için hizmetinizdedir. Ayrıca kalabalık aileler için sunulan lüks minivan hizmeti ile bir arada güvenli yolculuk yapmanız sağlanmaktadır.

Gazipaşa havalimanı transfer hizmeti talebinizin ardından sizler için sunulan hizmet paketleri başlangıç - ultra – mega VIP hizmetler olarak kategorize edilmektedir. Tercih etmek istediğiniz hizmet paketinin içerik bilgisi için online web sitemiz üzerinden veya müşteri temsilciliğimizi arayarak bilgi edinebilir ve hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Standart paket transfer hizmetinizi diğer kategorilerde bulunan hizmet başlıklarını ekleyerek genişletebilir veya farklı kategorideki hizmet paketini satın alabilirsiniz. Transfer işlemleriniz için sunulan standart transfer hizmetinin kapsam alanı şu hizmetlerden oluşmaktadır :

  • Havalimanı karşılama hizmeti
  • Bagaj taşıma hizmeti
  • Şoförlü araç tahsis hizmeti
  • Otel transfer hizmeti
  • Şehir içi ulaşım hizmeti
  • 7/24 müşteri hizmetleri danışmanlık hizmeti
  • Paket yükseltme veya kullanımda değişiklik hizmeti

Transfer hizmeti sağlamanın yanı sıra firmamız müşterilerine özel ödeme avantajları da sunmaktadır. Kaliteli hizmeti makul fiyatlar ödeyerek satın almanın rahatlığı ile, tüm seyahatlerinizin konforunu arttıracak olan Gazipaşa Havalimanı transfer hizmetinize uygun ücret tarifeleri üzerinden ödeme yapabilirsiniz. Böylece ulaşım sıkıntısını ortadan kaldırmanın yanı sıra, kalifiye hizmet anlayışını ilke edinmiş bir firma ile çalışmanın karşılığını bütçenizi koruyarak ödeyebilirsiniz.

 

Yeni Yazılar

Antalya Havalimanı

Antalya Havalimanı transfer hizmetinizi sağlamak amacıyla sunulan araçlarımız lüks araçlardır. Dilediğiniz modeli seçme ve birden fazla model için talepte bulunma şansınız vardır.

Devamını oku

Alanya Transfer ViP

Havalimanından itibaren gitmek istediğiniz her yere tek araçla ulaşım imkanı.

Devamını oku

Kemer Transfer

Özellikle uzun yolculuk yapacak olan kişilerin taksiye verecekleri para oldukça fazladır. Bu sebeple taksiler fiyat açısından avantajlı değildir. Buna karşılık Kemer VIP Transfer fiyatları, taksiye nispeten oldukça uygundur.

Devamını oku

Lara Transfer

Lara Vip Transfer hizmeti sayesinde hem uçuşunuzun ardından kalacağınız otele gidişiniz,

Devamını oku

ALANYA / OBA TRANSFER

Antalya Havalaanı veya Gazipaşa Havalimanı Bölgesinde Alanya-Obagöl Merkez Otellere Vip Transfer Hizmeti vermekteyiz.

Devamını oku
Ödeme Yöntemleri
https://www.transfertoalanya.com/ © 2021 - Tüm Hakları Saklıdır -