EUR  
Türkçe  
 

Antalya Havalimanı

Yayınlanma Tarihi: 19/03/2021

Antalya Havalimanı Hizmet

Uluslararası seyahatleriniz veya yurt içi seyahat planlarınızda, havalimanından sonra gitmek istediğiniz yerlere ulaşımınızı temin etmek özellikle yabancısı olduğunuz bölgeler için oldukça zor bir durumdur. Turistik gezileriniz de dahil olmak üzere bilmediğiniz bir şehirde gitmek istediğiniz yerlere ne şekilde ulaşabileceğiniz konusunda çok farklı seçenekler bulunmaktadır. Fakat her seçeneğin kendine göre avantajları ve dezavantajları bulunur. Ancak Antalya VIP transfer hizmeti aldığınızda geriye kalan tüm ulaşım kanallarının avantaj ve dezavantajını hesaplamak yerine konforlu ve güvenli seyahatin tadını çıkarabilirsiniz. Çünkü Antalya havalimanı transfer hizmetlerinde VIP taşımacılık tercihiniz şehir içi veya şehir dışı yolculuklarınızı güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlarken aynı zamanda beklentilerinizin üzerinde bir rahatlık sunmaktadır.

Havalimanına ulaştığınız anda siz ve aileniz için gitmek istediğiniz yerlere sizi götürecek olan araçlar; geniş hacimli yapısı sayesinde yorulmadan, son model bakımlı araçlar olması sayesinde güvenle seyahat etmenizi sağlamaktadır. Firmamızın sunduğu Antalya VIP taşımacılık hizmeti yalnızca havalimanı taşımacılığı ile sınırlı değildir. Yurt dışı ve yurt içi gezilerinizde dilediğiniz takdirde şoförlü olarak talep edebileceğiniz araçlar ile bölgedeki tüm turistik alanlara, ilgi çekici eğlence mekanlarına veya alışveriş merkezlerine kolaylıkla ulaşmanız mümkündür. Çünkü deneyimli kadromuz ve bölgeye hakim şoförlerimiz ilettiğiniz talepleri karşılamak üzere sizler için hizmet vermektedir.

Gezmek ve görmek isteyebileceğiniz tüm alanları bilen, şehrin bütününe hakim olan Antalya havalimanı transfer ekibine mensup şoförlerimiz rehberliğinde hayalinizdeki geziyi gerçekleştirmek oldukça kolay bir hal alacaktır. Havalimanı VIP hizmet talebiniz sonrasında sizin için hazırlanan paketlerden birini tercih ederek seyahatinizdeki ayrıcalıkları yönetebilirsiniz. Hizmet kapsamı ek isteklerinize göre şekillendirilerek genişletilebilmektedir. Standart transfer hizmetleri talebiniz için sunulan imkanlar şunlardır :

  • Antalya Havalimanı transfer hizmetinizi sağlamak amacıyla sunulan araçlarımız lüks araçlardır. Dilediğiniz modeli seçme ve birden fazla model için talepte bulunma şansınız vardır.
  • Yolculuk etmek için oluşturduğunuz talepte belirtilen kişi sayısıyla orantılı olarak VIP hizmet araçlarının genişliğini ve konforunu optimize etmekteyiz. Bu sayede kaç kişilik bir seyahat planlarsanız isteğiniz için en işlevsel araç taşımacılık hizmeti gerçekleştirilir.

Şehir içi gezileriniz için deneyimli kadromuz sayesinde tüm turistik, merkezi veya taşra alanlara hakim; yolculuğunuz sırasında size rehberlik edebilecek şoförlerimiz ile seyahatinizi bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz.

 

Yeni Yazılar

Antalya Havalimanı

Antalya Havalimanı transfer hizmetinizi sağlamak amacıyla sunulan araçlarımız lüks araçlardır. Dilediğiniz modeli seçme ve birden fazla model için talepte bulunma şansınız vardır.

Devamını oku

Alanya Transfer ViP

Havalimanından itibaren gitmek istediğiniz her yere tek araçla ulaşım imkanı.

Devamını oku

Kemer Transfer

Özellikle uzun yolculuk yapacak olan kişilerin taksiye verecekleri para oldukça fazladır. Bu sebeple taksiler fiyat açısından avantajlı değildir. Buna karşılık Kemer VIP Transfer fiyatları, taksiye nispeten oldukça uygundur.

Devamını oku

Lara Transfer

Lara Vip Transfer hizmeti sayesinde hem uçuşunuzun ardından kalacağınız otele gidişiniz,

Devamını oku

ALANYA / OBA TRANSFER

Antalya Havalaanı veya Gazipaşa Havalimanı Bölgesinde Alanya-Obagöl Merkez Otellere Vip Transfer Hizmeti vermekteyiz.

Devamını oku
Ödeme Yöntemleri
https://www.transfertoalanya.com/ © 2022 - Tüm Hakları Saklıdır -