TRY  
Türkçe  
 

ALANYA / OBA TRANSFER

Yayınlanma Tarihi: 10/03/2021

Oba Transfer

Vıp Transfer, özellikle havaalanlarından alımların tercih edilmesi sebebi ile, havaalanı transfer uygulaması olarak da adlandırılır. Bir şehirden bildiği ya da bilmediği bir başka şehre giden kişilerin, Oba VIP transfer hizmeti aracılığı ile söz konusu yolculuğu konforlu bir şekilde sonra erdirmeleri mümkündür.

Transfer sektörü esas itibari ile her alanda avantajlı olan bir sektör olmasına karşılık, bu sektörde hizmet sunan firmaların sayısının gün geçtikçe artması güven problemini beraberinde getirmiştir. Bu bağlamda sunduğumuz transfer hizmetlerini, diğer hizmetlerden ayıran detaylarımız aşağıda verildiği gibidir.

  • İsteğe Yönelik Hizmet

Sunduğumuz Oba VIP Transfer hizmeti, tamamen müşteri odaklı olan ve müşteri istekleri çerçevesinde geliştirilen bir hizmettir. Bu bağlamda gönderilecek araçların dahil kişinin kendisi tarafından seçildiğini söylemek mümkündür.

  • Etkili İletişim

Transfer to Alanya olarak sunduğumuz Oba transfer hizmetinde etkileşime büyük bir önem verdiğimizi söylememiz mümkündür. Bu sebep ile seçtiğiniz aracı kullanan şoförlerimiz, ellerinde bulunan isim kartları ile birlikte sizlerin yanına geldikten sonra size kendilerini tanıtır. Bu sayede iletişim, sizlerin gerekli gördüğü seviyede ilerletilmiş olur.

  • Tam Zamanında Hizmet

Kişilerin taksi yerine transfer hizmeti talep etmelerinin birden çok nedeni vardır. Gecikmelerin önüne geçilmesini mümkün kılmak ise, bu nedenlerden bir tanesidir. Bu sebeple sunulan Oba VIP transfer hizmeti, gecikmenin söz konusu olmadığı hizmetlerdir. Hatta, bu hizmetlerde uçak iniş vaktinizin ya da araba talep sürenizin tarafımızca kontrol edildiğini söylemek mümkündür.

  • Konfor

Araç konforunda kasıt, geniş iç hacim ve kullanışlı koltuklar ile sınırlı değildir. Bu bağlamda var olan yolcu bölümünün, işe yaraması muhtemel olan bütün fonksiyonlar ile donatıldığını söylemek mümkündür. Telefon şarj kabloları, dizüstü bilgisayar ya da tablet şarj cihazları, içecekler ve klima, bahsi geçen donanımların en temel örnekleridir.

  • Sürüş Güvenliği

Lüks araçlarımızı kullanan şoförlerin tamamı, belirli şartları sağlayan ve belirli testlerden geçen şoförlerdir. Bu bağlamda sürüş esnasında hız sınırının aşılması, ani hareketlerin yapılması, dikkatsiz sürüş sürecinin meydana gelmesi gibi bir durum söz konusu değildir. Çünkü Oba transfer hizmetinde konfor, yukarıda verilenlere ek sürüş ile de yakından ilgilidir.

 

Yeni Yazılar

Antalya Havalimanı

Antalya Havalimanı transfer hizmetinizi sağlamak amacıyla sunulan araçlarımız lüks araçlardır. Dilediğiniz modeli seçme ve birden fazla model için talepte bulunma şansınız vardır.

Devamını oku

Alanya Transfer ViP

Havalimanından itibaren gitmek istediğiniz her yere tek araçla ulaşım imkanı.

Devamını oku

Kemer Transfer

Özellikle uzun yolculuk yapacak olan kişilerin taksiye verecekleri para oldukça fazladır. Bu sebeple taksiler fiyat açısından avantajlı değildir. Buna karşılık Kemer VIP Transfer fiyatları, taksiye nispeten oldukça uygundur.

Devamını oku

Lara Transfer

Lara Vip Transfer hizmeti sayesinde hem uçuşunuzun ardından kalacağınız otele gidişiniz,

Devamını oku

ALANYA / OBA TRANSFER

Antalya Havalaanı veya Gazipaşa Havalimanı Bölgesinde Alanya-Obagöl Merkez Otellere Vip Transfer Hizmeti vermekteyiz.

Devamını oku
Ödeme Yöntemleri
https://www.transfertoalanya.com/ © 2021 - Tüm Hakları Saklıdır -