TRY  
Türkçe  
 

Side Transfer

Yayınlanma Tarihi: 07/03/2021

Side Transfer

Yurt dışı tatil planlarınızın ya da yurt içi gezilerinizin yol haritasını hazırlarken en ince detaylara bile özen göstermeniz gerekir. Tatil beldenizde hizmet veren oteller, fiyat avantajları, turistik geziniz için zengin içerik sunan turlar vb. pek çok başlıktan oluşan bu listede adım adım her ihtiyacınızı düşünerek bir plan hazırlamanız gerekir.

Fakat çoğu kişinin gözden kaçırdığı detaylardan biri; gidilen bölgede sayılan faaliyetlerin, zamanı verimli kullanarak yerine getirilmesinde Side transfer hizmetinin büyük rol oynadığıdır. Çünkü havalimanına indikten sonra kalacağınız otele, turistik geziniz için gerekli ise taşra bölgelerine veya sahil şeridine ya da şehrin diğer bölgelerine ulaşım için harcayacağınız vakit tatil planınızdaki sıralamayı bütünüyle etkilemektedir. Zaten belirli bir zaman diliminde en yüksek verimle geçirmek istediğiniz tatil günlerinizi ulaşım sıkıntısı yaşayarak geçirmeniz beklentilerinizin karşılanmamasına sebep olmaktadır.

Side Vip transfer ile tüm bu sorunlardan ve risklerden kurtulmanız mümkündür. Havaalanında karşılama hizmeti sonrasında seyahatinizin tüm adımlarını sorunsuz olarak gerçekleştirmeniz için ulaşım problemini ortadan kaldıran bu sistem sayesinde; kaliteli ve güvenli yolculuğun keyfini çıkarabilirsiniz.

Havalimanı-otel taşımacılığı ya da kapsamlı paketler dahilinde sunulan seyahat boyu ulaşım hizmeti ile tatil ve turistik gezi faaliyetlerinizde hangi bölgeye gitmek isterseniz isteyin, bulunduğunuz konumdan en kısa ve güvenli şekilde gitmek istediğiniz yere ulaşabilirsiniz. Ayrıca seyahat boyu ulaşım paketini tercih eden müşterilerimiz için sunulan ek hizmetlerden faydalanabilir, tüm bu lüks hizmetin karşılığında makul ödemelerle tatil bütçenize katkı sağlayabilirsiniz.

Seyahat boyu ulaşım paketinde sizler için sunulan avantajlar şunlardır:

  • Şoförlü lüks araç tahsisi
  • Kalabalık gruplar veya aile gezileri için lüks Caravelle tipi geniş araç tahsisi
  • AVM, sit alanı, sahil bölgesi, eğlence merkezleri, oteller veya özel olarak ziyaret etmek istediğiniz yerler konusunda şehri yakından tanıyan ve ulaşım ihtiyacınızı lüks kılan deneyimli personel desteği
  • Havalimanı karşılama hizmeti
  • Bagaj taşıma hizmeti

Sunulan paketlerin detay bilgilerini öğrenmek için firmamızın web sitesini ziyaret edebilir veya müşteri hizmetlerimiz üzerinden ayrıntılı bilgi edinerek talep oluşturabilirsiniz.

Side transfer hizmetlerinde sektörün öncüsü olan firmamız 7 gün 24 saat boyunca ulaşım hizmetinizi ve lüks taşımacılık ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır.

 

 

 

 

 

Yeni Yazılar

Antalya Havalimanı

Antalya Havalimanı transfer hizmetinizi sağlamak amacıyla sunulan araçlarımız lüks araçlardır. Dilediğiniz modeli seçme ve birden fazla model için talepte bulunma şansınız vardır.

Devamını oku

Alanya Transfer ViP

Havalimanından itibaren gitmek istediğiniz her yere tek araçla ulaşım imkanı.

Devamını oku

Kemer Transfer

Özellikle uzun yolculuk yapacak olan kişilerin taksiye verecekleri para oldukça fazladır. Bu sebeple taksiler fiyat açısından avantajlı değildir. Buna karşılık Kemer VIP Transfer fiyatları, taksiye nispeten oldukça uygundur.

Devamını oku

Lara Transfer

Lara Vip Transfer hizmeti sayesinde hem uçuşunuzun ardından kalacağınız otele gidişiniz,

Devamını oku

ALANYA / OBA TRANSFER

Antalya Havalaanı veya Gazipaşa Havalimanı Bölgesinde Alanya-Obagöl Merkez Otellere Vip Transfer Hizmeti vermekteyiz.

Devamını oku
Ödeme Yöntemleri
https://www.transfertoalanya.com/ © 2021 - Tüm Hakları Saklıdır -