TRY  
Türkçe  
 

Olympos Antik Turu

Yayınlanma Tarihi: 27/09/2021

Olympos Antik Kenti Turu

Tarihi ve kültürel miraslar arasında yer alan antik kentler arasında, ülkemizin en çok ziyaretçi alan ve turlar düzenlenen tarihi eserlerinin başında Olympos Antik Kenti gelmektedir. Olympos Antik Kenti Antalya – Kumluca sınırları içinde yer alan bir liman şehridir. Helenistik dönem yapı ve mimarisini yakından görmek isteyen ziyaretçilerin akınına uğrayan kentte, pek çok tarihi eser yapı ve lahit bulunmaktadır.

M.Ö kurulan ve bölgenin en faal alanlarından biri olan kent, Antalya’nın yerli ve yabancı turistler tarafından sıklıkla ziyaret edilen aktif bir turizm bölgesidir. Bu yoğunluk sebebiyle sayısız Olympos Antik Kenti turu düzenlenmektedir. Ancak standart turlarda, buluşma noktaları ve bu noktalara ulaşımda yaşanan aksaklıklar günün başlangıcından itibaren yüksek yorgunluğa sebep olurken, bireysel ulaşım farklı sebeplere bağlı olarak oldukça güçtür.

Transfer to Alanya’nın hizmet kalite güvencesi ve geniş Vip araç filosuyla sunduğu tur hizmetlerine Olympos Antik Kenti de dâhildir. Misafirlerimizin kalabalık gruplar halinde veya bireysel talepleri doğrultusunda, ultra lüks ulaşım koşullarında gerçekleştirdiği geziler, unutulmaz deneyimler sunmaktadır.

Tarihi eser gezilerinde, ziyaretçilerin standart turların aksine konforlu bir yolculuk ve kaliteli bir personel desteği almasını sağlayan firmamız, aynı zamanda tur hizmetleri arasında en uygun fiyatlandırma politikalarına sahiptir.

Bölgede Olympos Antik Kenti turu düzenleyen tur şirketleri de dâhil olmak üzere pek çok firma, ulaşım hizmetlerinde Transfer to Alanya hizmetini tercih etmektedir. Bu durumun temel sebepleri arasında Vip transfer alanındaki tecrübemiz ve her ihtiyaca uygun nitelikteki geniş araç filomuz yer almaktadır.

Tur faaliyetleri kapsamında misafirlerimize sunulan lüks ulaşım imkânları ve hizmet olanakları şu şekildedir:

  • Yabancı katılımcılar için tur boyunca tercüme ve tanıtım desteği
  • Belirlenen adres veya havalimanı bölgelerinden karşılama hizmeti
  • Katılımcı sayısına uygun olarak tercih edilebilen Vip araç temini
  • Yolculuk rotasının ve tur duraklarının katılımcılar tarafından belirlenme olanağı
  • Tur sonrası istenilen adres veya havalimanı/otel noktalarına dönüş hizmeti

Sektörel yatırım ve gelişim anlamında çalışma alanının öncü markalarından biri olan Transfer to Alanya; Olympos Antik Kenti turu düzenlemek isteyen firmaların ve bireysel talep sahiplerinin tüm ulaşım ihtiyaçlarını üst düzey hizmet anlayışıyla gerçekleştirmektedir. Bu hizmet anlayışının yanı sıra; ultra lüks araç filolarından ve profesyonel personel desteğinden oluşan hizmet paketleri, son derece makul fiyatlandırma politikalarına tabidir.

 

 

Son Haberler

Manavgat Şelalesi Turu

   Manavgat Şelalesi Turu Ülkemizin en fazla turist ziyareti yapılan, tabii güzellikleri ve turist...

Devamını oku

Kaş Kekova Turu

   Kaş Kekova Turu Turkuaz Kent ismiyle, turizm camiasında ün salmış ilçelerimizin başında Antal...

Devamını oku

Olympos Antik Turu

Olympos Antik Kenti Turu Tarihi ve kültürel miraslar arasında yer alan antik kentler arasında, ülkemizi...

Devamını oku

Side Tur Gezisi

Side Turu Antalya’nın, dünyaca ünlü turistik merkezlerden biri olmasının temel sebebi yalnızca pl...

Devamını oku

Antalya Merkez Turlar

Antalya Merkez Turlar Alışılmış paket turların aksine, gezi planlarını kendi rotasında ilerletmek isteyen misafirler i...

Devamını oku
Ödeme Yöntemleri
https://www.transfertoalanya.com/ © 2022 - Tüm Hakları Saklıdır -